Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Profesyonel Otomatik Flap Turnike Kapıları 3 Metre Uzun Giriş İçin Paslanmaz Çelik 304
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Mekanik Dönüştürme Tarzı Parmak izi okuyucu ile Elektrikli Baffle Kapı Dönüştürücü
| Renk: | Paslanmaz çelik fırçalanmış / toz kaplama |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 600mm |
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
CE Belgeli ESD RFID Akıllı yarım boy turnike Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Su geçirmez konut salıncak kapısı spor salonu için elektronik RFID bariyer kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
RFID okuyucu barkod parmak izi ve ESD ile açılan kol kapısı tripod tuenstile
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | Çalışma ortamı: iç/dış mekan (çadır üstü) -10℃~70℃ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
60cm Şeritli RS232 Yüz Tanıma Flap Bariyer Kapısı
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 60,90cm veya özel yapım |
Standart Gümüş Salıncak Bariyer Kapısı Biletleme Sistemi 600mm Kol Uzunluğu
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Fitness Merkezi için SUS304 Flap Bariyer Kapısı Yüz Parmak İzi Kodu Tanıma
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 600mm |
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |
Biyometrik Salıncak Bariyer Kapısı 0.6s Hız 40 Kişi/Dakika
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| şerit genişliği: | 50cm, 60cm (veya Custom70-90cm) |

