Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Barkod Karekod Tripod Erişim Kontrol Turnikeleri
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |
Termal Görüntüleme SUS304 Tek Kutuplu Araba Bariyer Kapısı
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Sürüş motoru: | 24V fırça DC motor |
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan,Apartman Kapısı |
QR Kod Okuyucu RS485 TCP/IP bağlantısı ile Dış Su geçirmez Swing Barrier Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Temassız yüz algılama turnike / Wifi Kamera termometre göstergesi Saat Devam Erişim Kontrol Cihazı
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
RFID Bel Yüksekliği Parmak İzi bariyeri dışında en iyi satış otomatik tripod turnike / çocuk turnike
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
RFID Arayüzü ile Akıllı Kart Turnike Elektrikli Geri Çekilebilir Bariyer Kapısı IP54
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Yüz Tanıma Sensörleri ile Üçgen Döndürme 304 SS LED Tripod Turnike Kapısı
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| geçiş hızı: | Dakikada 25-30 kişi |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Biometrik Erişim Kontrolü ile 90cm Geniş Swing Turnstile Kapısı
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| Şerit Genişliği: | 90cm (veya özel 90~120cm) |
Akıllı Kartlı Elektronik Erişim Kontrolü RFID Turnike Bariyeri
| Uygulama: | Stadyum, pulic alan, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Açık Suya Dayanıklı IP67 Derece Erişim Kontrolü Salıncak Turnikeler, Renkli Boyalı Turnike
| Ürün Adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |

