Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Turist CE Onaylı RFID Biletleme Sistemi Elektronik Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | Standart 304 Paslanmaz Çelik |
Mekanizma Geçiş Kontrol Turnike Tripod Turnike Kapısı Barkod Okuyucu Giriş ve Çıkış
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Hafif hizmet tipi görsel tanımlama sütunlu kapı tasarımı uzaktan hızlı güvenlik Giriş tarayıcılı Yarım Boy Turnikeler
| Erişim Kontrolü: | barkod tarayıcı, yüz sıcaklığı algılama |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dak. (IC Kartı) |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |
Parmak İzi ve RFID Yarım Boy Turnike sistemleri, Yarı otomatik tren istasyonu turnikeleri
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Çok Fonksiyonlu Tek Yönlü Giriş Kapıları Yüz Tanıma Turnike DC24V Fırça Motoru
| ürün boyutu: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Üniversite kanalı için açık elektromanyetik turnike mekanizması tarayıcı kodu qr kapı
| IP: | 54 |
|---|---|
| Yön: | Çift yönlü Ayarlanabilir |
| Kanat paneli: | akrilik malzeme, isteğe bağlı renk |
Termal Tarayıcı Yüz Tanıma Kapı Erişim Kontrolü, Kameralı Suya Dayanıklı Çit Bariyerli Turnikeler
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
Kamu Binaları Lobisi Premium Kalite Tüplü tip engelli turnikeleri fiyatı
| Ürün adı: | Renkli çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| Malzeme: | Renkli çelik |
Giriş ve Çıkış Tripod Erişim Kontrolü Turnikeler IC Kimlik Kartı Parmak İzi Jeton ESD Test Cihazı
| Öğe adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnike |
|---|---|
| ev materyalleri: | 304 # Paslanmaz Çelik |
| çalışma voltajı: | AC220±10%V 50±10%HZ |
304 Paslanmaz Çelik RFID Parmak İzi Yüz Reconganation Hepsi Bir Arada Devlet Projeleri
| Ürün adı: | Yüksek Hızlı Raylı Turnike |
|---|---|
| Boyutlar (düz): | 3000*300*1000mm veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık: | 350kg |

