Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Açık hava etkinliği tam otomatik swing turntile qr kapı turntile bilet barkod bir bariyer
| Erişim Kontrol Türü: | IC Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
QR Kod RFID Okuyucu Erişim Kontrolü Döner Kapı Yürüyüş Kontrolü Ofis Okulu Spor Salonu
| Ürün Boyutu: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Yürüyüşçü Erişim Kontrolü için Özelleştirilebilir Yüz Tanıma Swing Turnstile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Ürün Adı: | Yüz Tanıma Dönüştürücü |
Paslanmaz Çelik 304 IP54 Korumalı ve 0.4s Bariyer Açma/Kapama Süreli Otomatik Yarım Boy Turnike Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
OEM Logo Kayar Turnike / QR kodu Turnike Kapısı / Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı / Kamu Lobisi İçin
| ürün boyutu: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
4 Geçiş Şeridi Sıcaklığı Yüz Algılama ESD Flap Bariyer Kapısı
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
980mm Yükseklik Çift Yönlü Flap Bariyer Kapısı Güvenlik Metro Turnike
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
IP54 304 Paslanmaz Çelik Turnikeler Güvenlik Sistemleri Akıllı
| Ürün adı: | Esd Flap Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| İletişim Bağlantısı: | RS485 Haberleşme Modülü Standardı. |
Bagaj Erişimi İçin Güçlü Tek Şeritli Salıncak Bariyer Kapısı Anti Sıkıştırma İşlevi
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |

