Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Turnike Motorlu RFID kontrollü yarı otomatik tripod turnike mekanizması
| Çelik kalın: | 1,5 mm veya özel desgin |
|---|---|
| Üç haddelenmiş kol: | 51cm uzunluğunda |
| Tip: | Tam otomatik |
Güvenlik Termal Tarayıcı Sayaç Sistemi ile Elektronik Salıncak Bariyer Erişim Kontrolü Turnikeler
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |
Yaya bel yükseklik turnikeleri uzaktan kumandalı kablosuz alarm sistemi
| Ürün adı: | Yaya Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 300 * 1000mm |
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
Temassız Yüz Tanıma Turnike
| Dolgu Işığı: | Kızılötesi, LED ışıklar |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280 * 800, parlaklık 400cd |
| Ekran ekranı: | 8 inçlik LCD ekran |
Yaya RS485 Güvenlik Flap Bariyer Turnike, 304 # Paslanmaz Çelik Kapı Bariyer Sistemi
| İsim: | Güvenlik Kapaklı Turnike Bariyeri |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Yüksek Güvenlik Hızlı Otomatik Sistemler Hızlı Kapılar İç ve Dış Büyük Geçit Yürüyen Kontrol
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*530*1000mm |
| Ürün Adı: | Otomatik Sistemler Hız Kapıları |
Otomatik Güvenlik Akıllı Flap Bariyer Kapısı ODM / OEM Geri Çekilebilir Kullanıcı Dostu
| ad: | Geri çekilebilir Kapak Bariyeri |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Spor salonu QR ve barkod okuyucuyla kontrol turnuvası Swing Giriş Turnuvası Stadyum Erişim Kontrolü için
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232 |
Özel Renkli Beyaz Erişim Kontrolü Turnikeler Hızlı Geçiş Swing Bariyer Hız Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Led doğrudan çift qr okuyucu kanal kapısı Erişim Kontrolü Turnikeler anti tailgating
| Ürün Adı: | Android 2D Barkod Tarayıcı Turnike |
|---|---|
| tip: | Yarı Otomatik |
| Başvuru: | Açık ve kapalı |

