Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
İçeride ve dışarda yayalar için hızlı şerit hızlı şerit yüz tanıma ile dönüştürücü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün Adı: | Hızlı şerit döner |
Akıllı DC 24V Erişim Kontrolü Güvenlik Salıncak Kapısı, Havaalanı Salıncak Kapıları
| Ürün adı: | erişim kontrolü turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Cam Kapı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı Tam Boy Flap Turnike Kanat Bariyeri
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Metro için Güvenlik Dedektörü Metal Swing Turnike Kapısı Otomatik Erişim Sistemi
| Metal algılama kapısının şekil boyutu: | 2220 H × 820 W × 550 (Derin) (mm) |
|---|---|
| Geçme oranı: | 60'dan fazla kişi/her dakika |
| Uygulama: | İç veya dış mekan (su geçirmez ürün) |
Düşük Gürültülü RFID Turnike Kapısı Erişim Kontrolü Spor Salonu Otomatik Sıfırlama Turnike Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Yaya Bel Boyu Turnike Tekli / Oyun Alanları ve Tema Parkları İçin Çift Yönlü
| Uygulama: | Ofis/spor salonu/Fitness Merkezi Girişi |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP54 |
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
Hapishane İki Geçişli Turnike Kapısı Otomatik Cam Kapı Yüksek Güvenlik
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
Barkod RFID Sıcaklık Yüz Tanıma Tripod Turnike Kapısı
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Paslanmaz Çelik Flipper Bariyer Kapı 550-600mm Geçiş ESD Test Cihazlı
| Geçit genişliği: | 550mm-600mm |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30-40 kişi/dk |
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
1400x300x1000mm Kabinesi ve DC12V Güç kaynağı ile Yüksek Güvenlik Optik Döner Hız Kapısı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |

