Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Çıkış İçin Yüksek Cam Bölme Optik Turnike Çift Kanallı Denetleyici Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Tam Boy Kapı Qr Kod Tarayıcı Yaya Kanalı Yönetimi
| Ürün büyüklüğü: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Geçit genişliği: | 60cm (veya özel yapım) |
Okul Güvenlik Salıncak Turnike Kapısı
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*65*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |
Spor Salonları Erişim Kontrol Sistemi İçin Çarpışma Önleyici Giriş Yaya Bariyeri
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
12V DC Wiegand Ağ WIFI Kamera Salıncak Bariyer Kapısı Dokunmadan Algılama Yüz Tanıma
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
304 Standart Paslanmaz Çelik Özel OEM Yüksek Güvenlik Güvenlik geçit kapısı insanlar için tek kapı
| Erişim Kontrol Türü: | Rfid kartı |
|---|---|
| Bariyer açık/kapanış saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | TCP/IP |
Paslanmaz Çelik Güvenlik Turnike Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |
NFC Bileklikler Silikon Turnike Güvenlik Kapıları 13.56MHz Akıllı RFID
| Boyut: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
QR Kodu / RFID Erişim Denetleyicisi ile Yüksek Hızlı Kayar Turnike Kapısı Yarım Yükseklik
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Hızlı Geçiş Yaya Turnikesi Yüksek Hızlı Parmak İzi Çift Kanat Kanatlı Turnike Bariyeri
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Başvuru: | Kapalı ve açık |

