Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Yüksek güvenlik yüz tanıma salıncak bariyer kapısı hızlı hız 304 paslanmaz çelik
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Hızlı Geçiş Bariyer Kapısı Hareket İmalat Mağazası Salıncak Bariyer Destek 600mm Genişlik Kapı Kanadı Erişim Kontrol Turnikesi
| Erişim Kontrol Türü: | Rfid kartı |
|---|---|
| Aç/Kapatma Saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | TCP/IP |
document.title='
| Ürün Adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Paslanmaz Çelik Kanatlı Kapı Çin Üretici fabrika fiyatı Düşük Gürültülü turnike termal yazdırılabilir nfc bileklik
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Havaalanı Güvenliği 40p M Swing Barrier Turnstile Yüz Tanıma
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Ekran tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
|---|---|
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
| Boyut: | 1400*200*1000mm (l*w*h) |
Trafik / Ofis Binası İçin Akıllı 3 Kol Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Erişim Kontrolü Tripod Turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
2 Kanal Temassız Kızılötesi Anti Atlama Tripod Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, kalınlık 1,3 mm'den az değildir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kol uzunluğu: | 510mm |
ESD Sayaç Sistemi ile Yüz Tanıma OEM ODM Güvenlik Turnike Kapısı Flap
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
ESD Güvenlik Turnike Kapısı RS485 Haberleşme Arayüz Sistemi
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

