Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Akıllı Yaya Esd Flap Turnike 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Esd Flap Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Kol uzunluğu: | 51cm |
CE Onaylı Alarm Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı, IR Sensörlü erişim kontrol bariyeri
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
Ayakta Tam Otomatik Flap Bariyer Kapısı RFID Kart Okuyucu Güvenlik Metal Dedektörü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Goldantell Anaokulu Turnike Bariyer Kapısı Geçiş Kontrol Güvenlik Kapısı
| Ürün Adı: | Anaokulu Turnike Geçiş Kontrolü |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
ESD Tripod Turnike Ayak Pedallı Geçiş Kontrol Sistemi & 8 İnç Bilgisayar ESD Teste Gates
| Ürün adı: | Esd Tripod Turnike |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
SUS304 Yaya Erişimi Kontrol Turnike Kapısı
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı Kaydırma Kartı Barkod Stadyum Tuzak Önleme İşlevi
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Rfid Kapı Giriş Sistemi ile Yarım Yükseklik Prestij Güvenlik Flap Kapısı Çift Yönlü Akıllı Flap Turnike
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
kızılötesi otomatik turnike mekanizması barkod okuyucu öğrenci erişimi için salıncak gizli kapı bariyeri
| ürün boyutu: | 1,5*1,5*2,4 metre |
|---|---|
| Malzeme: | Kanal çeliği |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Metro İstasyonu / Stadyum / Üniversite için Geçiş Erişimi Otomatik Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Türü: | Tam otomatik |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |

