Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Biyometrik Tarayıcı SS Çift Kanallı Speedlane Turnike Kapısı
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Garanti: | Bir yıl |
Ofis Havaalanı İçin Akıllı Kart Otomatik Silindirik Yüz Tanıma Turnike
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
|---|---|
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ağırlık: | 30kg |
Yaya RS485 Güvenlik Flap Bariyer Turnike, 304 # Paslanmaz Çelik Kapı Bariyer Sistemi
| İsim: | Güvenlik Kapaklı Turnike Bariyeri |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Yaya erişim kontrolü için Bel Yüksek üç kollu makaralı kapı triop turnike kapısı
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Yüz Tanıma / RFID Erişim Kontrolü ile Hızlı Hızlı Güvenlik Flap Turnike Kapısı
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Yüksek Hızlı Servo İnce Salıncak Bariyer Kapısı Spor Salonu Tam Boy Yüz Tanıma Sistemi
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
304 Standart Paslanmaz Çelik Özel OEM Yüksek Güvenlik Güvenlik geçit kapısı insanlar için tek kapı
| Erişim Kontrol Türü: | Rfid kartı |
|---|---|
| Bariyer açık/kapanış saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | TCP/IP |
Biyometrik Erişim Kontrolü Flap Bariyeri, Kütüphane / Tiyatro için Tam Otomatik Bariyer Kapısı
| İsim: | Kütüphane için Bariyer Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Yüz Tanıma Turnike Bariyer Kapısı
| Öğe Adı: | Yüz Tanıma Turnike Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Başvuru: | İç ve Dış Mekan |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Biyometrik 0.3s Hız Flap Turnike Kapısı LED Işık ile Dayanıklı Bakım
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |

