Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
RFID Kart Okuyucu ve Yazılım Yönetimi ile Giriş Salıncak Bariyer Kapısı
| Product Name: | Bridge type swing turnstile |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Otomatik Tanıma 0.2s Swing Bariyer Kapısı Erişim Sütunu Swing Turnike
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Okul Anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı çift yönlü turnike RFID Kartı
| Öğe adı: | Panda çift yönlü turnike |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Bina Yönetimi için RFID kart / parmak izi ile Akıllı Salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | Bina Yönetimi için RFID kart/parmak izi ile Akıllı Salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
İki Yönlü Erişim Kontrolü Turnike Kapısı 1.1 Metre Destek Engelli Tekerlekli Sandalye
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Yüksek Güvenlikli 304 Paslanmaz Çelik Anti-tutam Çocuklar Salıncak Bariyer Kapıları Özel Logo Rengi Mevcuttur
| ürünün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Ürün adı: | Çocuklar Salıncak Bariyer Kapıları |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı 600 - 900mm Geçiş genişliği çift yönlü ayarlanabilir
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Ofis Okul Kütüphanesi Spor Salonu İçin Otomatik Yüz Tanıma Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Yüz TanımaTurnike Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*300*1000mm |
| Başvuru: | Kapalı ve açık |
Paslanmaz Çelik Özelleştirilebilir Özel Logo Çift Yönlü Salıncak Bariyer Kapısı / Otomatik Turnike
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
Yürüyüşçü Erişim Kontrolü için Özelleştirilebilir Yüz Tanıma Swing Turnstile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Ürün Adı: | Yüz Tanıma Dönüştürücü |

