Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Otomatik Erişim Kontrolü Süpermarket Giriş Kapısı Hareketli 600-900mm Geçiş Genişliği
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Kuyruk Önleyici Güvenlik RFID Okuyucu Yaya Flap Bariyeri, Bina Geçişi için elektronik turnikeler
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Paslanmaz Çelik Kanatlı Kapı Çin Üretici fabrika fiyatı Düşük Gürültülü turnike termal yazdırılabilir nfc bileklik
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Güvenlik Kapısı Erişim Kontrolü Parmak İzi Turnike Bel Yüksek Çift RFID Kod Okuyucu
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 60, 90.100cm veya daha fazla |
| Garanti: | 1 yıl |
Zkteco Termal Ölçüm IR Sensörü Swing Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Güvenlik İçin Tam Otomatik RFID Turnike 90CM Geniş Geçiş
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | < 40 kişi/dakika |
| Erişim Genişliği: | 60,90cm veya daha uzun, özel yapım olabilir |
Görünür LED yüksek sürgülü camlı lüks Speedlane bariyer kanatlı kapı optik hızlı şerit turnike
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
IR Sensörlü Yüksek Hızlı Çelik Çift yönlü süpermarket Turnike RFID Kart Okuyucu
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Net ağırlığı: | 75kg |
Üç Geçiş Yolu Tripod Turnike Kapısı Biyometrik Zaman Seyirci Çift Yönlü
| Ürün adı: | yarı otomatik veya tam otomatik Tip Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Paslanmaz Çelik Otomatik Kapı Sistemi Parmak İzi RS485 Haberleşme Arayüzü
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |

