Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Açık Suya Dayanıklı IP67 Derece Erişim Kontrolü Salıncak Turnikeler, Renkli Boyalı Turnike
| Ürün Adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Laboratuvar / Fabrika İçin Bilgisayarda Yerleşik Akıllı Kapalı ESD Kapısı
| Ürün adı: | ESD Erişim Turnike |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
IP54 304 Paslanmaz Çelik Turnikeler Güvenlik Sistemleri Akıllı
| Ürün adı: | Esd Flap Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| İletişim Bağlantısı: | RS485 Haberleşme Modülü Standardı. |
LED Yön Göstergesi Metro İstasyonu Erişim Kontrolü Ofis Binası için Flap Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Çift Motorlu Tam Otomatik Açılır Kapanır Havaalanı Turnike bariyeri Kapı Mekanizması
| tip: | Çift motorlu kanatlı turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Qr kod okuyucu Baffle Flap Bariyer Kapısı, Spor Salonu / stadyum turnike kapısı sistemleri
| Ürün adı: | Alarm fonksiyonu Qr kod okuyucu Spor Salonu Sergisi ve sinema için Baffle Flap bariyer kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
IR geri çekilebilir kollu uzaktan kumandalı güvenlik kontrollü geçiş turnikeleri
| Ürün adı: | IR geri çekilebilir kollu uzaktan kumanda RFID Flap bariyer kapısı bariyeri |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Parmak İzi Bilet veya IC Kartlı Otomatik Flap Bariyer Kapısı Flap Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Güç açıldıktan sonra çalışma zamanı: | 3 saniye |
Otomatik RFID LED Dedektörlü IP54 Suya Dayanıklı Yaya Güvenliği Giriş Bariyer Kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
304 Paslanmaz Çelik ESD Kapısı Akıllı Yaya Yolu Kontrol Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | ESD turnikesi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

