Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
IP54 220v AC Güç Flap Bariyer Kapısı Elektronik Optik Kapı Bel Yüksekliği
| Ürün adı: | Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Yüksek Sınıf Otel / Okul / Ofis Binası Çoklu Erişim Kontrol Sistemi ile Yarım Yükseklik Turnike Kullanımı
| Tip: | Yarım Boy Turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
RS485 Flap Kanat Bariyer Çift Turnike Metrosu 30-40 Kişi / Min
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
Otobüs Terminali için IR Sensörlü Yarım Boy Flap Bariyer Kapısı İki Şeritli Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
Erişim kontrol sisteminde RFID kart / parmak izi ile TCP / IP salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | Erişim kontrol sisteminde RFID kart / parmak izi ile TCP / IP salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Laboratuvar / Fabrika için 8 İnç LCD Monitör ESD Kapısı Paslanmaz Çelik Turnikeler
| Ürün adı: | esd turnike |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
304 Paslanmaz Çelik Esd Yaya Turnike Akıllı Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Esd Bariyer Turnike |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
SUS304 Esd Flap Turnike Akıllı Yaya Yolu Kontrol Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | ESD flep turnikesi |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kontrol yazılımı: | - Evet. |
Müze için LED çift yönlü rfid turnike bariyer mekanizması kapısı
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID flap bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
8 İnç Bilgisayar Kaynaklı Dahili ESD Turnike Sistemi İnsan Vücudu Statiği İnsan Boday ESD Turnike
| Ürün Adı: | ESD turnike sistemi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

