Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
51cm Kol SUS304 IP54 ESD Kapısı Akıllı Yaya Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Yürüyüşçü Engelli Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 |
| Kontrol yazılımı: | - Evet. |
Rezidans ve ofis binası için RFID kart parmak izi okuyucu Swing Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Rezidans ve ofis binası için RFID kart parmak izi okuyuculu salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Restoran Salonu İçin Yüksek Hızlı Edestrian Bariyer Kapısı Paslanmaz Çelik Erişim Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Android 8 İnç Yüz Tanıma Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Öğe adı: | Yüz Tanıma Turnike Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | İç ve Dış Mekan |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Parmak İzi Saat Seyirci giriş turnikeleri , Çift yönlü metro turnikeleri
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
rfid uzaktan kumandalı Yarım Boy Turnikeler
| Ürün Adı: | Uzaktan kumandalı Okul Kütüphanesi Tiyatrosu için akıllı kart rfid salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Muhafaza malzemesi: | Yurtiçi Standart 304# Paslanmaz Çelik |
Elektronik Akrilik Flap Bariyer Kapısı 2 Yollu Şeritler İç Mekan Olaylarında Çift Yönlü RFID Bariyeri
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
900mm Geniş Kanal Giriş Bariyer Kapısı Kalabalık Kontrolü Otomatik Optik Çift Kanat
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Laboratuvar / Fabrika Esd Turnike 8 İnç LCD Monitör Dahili Bilgisayar
| Ürün adı: | Esd Tester Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
LED Gösterge Işığı Tek Motorlu Flap Bariyer Turnike 220v / 110v Güç Kaynağı
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |

