Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Güvenlik Hız Turnike Kapısı Yüz Tanıma / RFID güvenlik Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
RFID Kart QR Kod Parmak İzi ile Spor Sergisi Spor Salonu Otomatik Giriş Turnikeleri
| geçiş genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün Adı: | Spor Salonu Giriş Turnikesi |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Ekran tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
|---|---|
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
| Boyut: | 1400*200*1000mm (l*w*h) |
Paslanmaz Çelik Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı, Çift Yönlü Çoklu Erişim Kontrollü Turnikeler
| Ürün adı: | 304 SUS üç ayaklı turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
Giriş Çıkış Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı, Çıkış Katılımı için Otomatik Suya Dayanıklı Flap Bariyeri
| ad: | Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Paslanmaz Çelik Tam - Okul / Kütüphane / Tiyatro için Otomatik RFID Turnike Bırakma Kolu Bariyer Kapısı
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 165 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| tip: | Erişim Kontrolü Otomatik Bırakma Kolu |
| Ürün Boyutuİletişim bağlantı noktası: | RS485 ,TCP/IP |
Hızlı geçiş Tripod Turnike Kapısı, çift yönlü Turnike Güvenlik Ürünleri uzun menzilli kontrol
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
LCD Ekran QR Kod Okuyucu NFC Okuyucu ile Güvenlik Flap Turnike Kapısı Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Fitness için Lüks Şekil Hız Kapısı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | Balon+sandık |
Laboratuvar / Fabrika için Kapalı Yaya ESD Erişim Turnike Kapısı IP54 SUS304 Malzeme
| Ürün Adı: | ESD Access Turnstile Kapısı |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

