Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Gürültü Yok Kütüphane Sergi Salonu Yüz Tanıma / RFID Kartlı Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş Genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış (Sığınak),iç mekan |
| Ürün adı: | Sergi Salonu Turnike Kapısı |
RFID Kart Yüz Erişim Kontrolü Salıncak Bariyer Kapısı Çocuklar Çocuklar İçin Turnike
| Öğe adı: | Sevimli Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüz Tanıma SUS 304 Kayar Stilli Suya Dayanıklı Turnike Kapısı
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Çelik Güvenlik Turnike Kapısı Süpermarket Otomatik Açılış Salıncak Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
Özel Renkli Beyaz Erişim Kontrolü Turnikeler Hızlı Geçiş Swing Bariyer Hız Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Yüz Tanıma Kameralı 8 İnç Ekranlı Hızlı Hızlı Servo Motor Salıncak Turnike Kapısı
| Ürün Boyutu: | 140CM(L)* 28CM(G)* 100CM(Y) |
|---|---|
| Ürün adı: | Yüz Tanıma ile Salıncak Turnike Kapısı |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Tek Kutuplu Döner Bariyer Kapısı Mekanik Yayalar Yüz Okuyucu Güvenlik Turnike Kapısı
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
2D barkod bilet sistemi kapısı, rfid kartları tokatlamak turnike, deniz parkı için salıncak erişim kontrol turnike
| Tip: | Turnike barkod okuyucusu |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Boyut: | 1400 * 200 * 1000mm |
Alarm fonksiyonu ve sıfırlama fonksiyonu ile süpermarket jetonlu RFID Turnike
| Ürün adı: | Alarm fonksiyonu ve sıfırlama fonksiyonu ile süpermarket RFID salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Parmak izi Tam otomatik salıncak döner bariyer Havaalanları için kalabalık giriş
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |

