Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
220V / 110V Çalışma Gücü Altında Akıllı Güvenlik Flap Otomatik Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Stadyum Kulübü Otel Ofis Girişi İçin Akıllı Kaydırma Kartları Kontrollü Erişim Kapıları
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Net Ağırlık: | 80kg |
Ezilme önleyici otomatik kapı 2 yollu bariyer Yüksek hızlı optik yüz tanıma turnikeleri salıncak bariyer kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Yüz Tanıma Kameralı 8 İnç Ekranlı Hızlı Hızlı Servo Motor Salıncak Turnike Kapısı
| Ürün Boyutu: | 140CM(L)* 28CM(G)* 100CM(Y) |
|---|---|
| Ürün adı: | Yüz Tanıma ile Salıncak Turnike Kapısı |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemli Tam Otomatik Döner Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Otomatik Salıncak turnike kapısı |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Çıkış İçin Yüksek Cam Bölme Optik Turnike Çift Kanallı Denetleyici Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
İstasyon havaalanı ve Fitness Salonu için Hızlı Hızlı otomatik salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | İstasyon havaalanı ve Fitness Salonu için Hızlı Hızlı otomatik salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Geçiş Çift Yönlü Mekanizma, RFID kart / parmak izi ile Bariyer Kapısını sallar
| Ürün adı: | Geçiş Çift Yönlü Mekanizma RFID kartlı / parmak izi ile Salıncak Bariyer kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | Yurtiçi standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Akıllı RFID Kart Flap Turnike Kapısı Yüksek Hızlı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Banka için 50000 Yüz Kapasiteli Tam Yüksek Turnike Kapısı Erişim Kontrolü Tanıma
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |

