Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Spor Salonu için RS485 TCP IP Misafir Yönetimi Giriş Kapısı Mekan Turnike
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Anti Jump Yüz Tanıma Turnike Spor Salonu Yüksek Hızlı Cam Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Engelliler İçin Tam Otomatik Metal Bırakma Kolu Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Taşınabilir Swing Barrier Gate Yüz Tanıma QR Kodu RFID Erişim Kontrol Sistemi
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Bel Yüksek Kapıları Dış Mekan Suya Dayanıklı 304SS Yaya Kontrol Sistemi
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Kapı yaya erişim kontrolü RFID Arayüzü ile Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürünün boyutu: | ana direk: Φ168mm yükseklik: 1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304/316 Paslanmaz Çelik |
| Net ağırlık: | 85KG/takım |
ZK Yüz Tanıma Salıncak Bariyer Kapısı 1400mm Paslanmaz Çelik IP54
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |
Okul / Otel İçin Kuyruk Önleyici Güvenlik Havaalanı Biyometrik Turnike Bariyeri Led Ekran
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Çin yüksek hızlı şerit kapısı rfid salıncak bariyeri yaya giriş erişimi için Yarım Yükseklik Turnikeleri
| Geçiş hızı: | 50 kişi/dak. (IC Kartı) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
LCD Ekran QR Kod Okuyucu NFC Okuyucu ile Güvenlik Flap Turnike Kapısı Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |

