Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1030 Ürünler.
Dünyanın en büyük fabrikası Foxconn ESD turnike tedarikçisi, fabrika girişi için ESD Test Turnike Kapısı
| pedal boyutu: | (W) 400mmx (L) 420mmx (h) 20mm |
|---|---|
| Doğru ayakkabı ayarı: | 0.01-1000mΩ, doğruluk ±% 5 |
| Ürün adı: | Otomatik Geçiş Kontrol Tripod ESD Turnike |
document.title='
| Ürün Adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Ofis Üniversite Ofis Binası için Giriş Çıkış Yarım Yükseklik RFID Erişim Kontrol Turnikeleri
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
TCP IP Flap Bariyer Kapısı Bel Yüksekliği Paslanmaz Çelik Turnikeler Çift Yönlü
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
IR Sensör Akıllı Kontrol Salıncak Bariyer Kapısı, Yarım Yükseklik otomatik sistem turnikeleri
| Ürünün boyutu: | ana direk: Φ168mm yükseklik: 1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304/316 paslanmaz çelik |
| tip: | Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı |
Hızlı geçiş Tripod Turnike Kapısı, çift yönlü Turnike Güvenlik Ürünleri uzun menzilli kontrol
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Açık Dayanıklı Hırsızlığa Dayanıklı Parmak İzi Turnike Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | Parmak izi kontrol yazılımı ve sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Turnike Giriş Sistemleri Erişim Kontrolü Turnikeler Esd Shoe Checker ile Flap Gate
| Sol ayakkabı ayarı: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| Bilek kayışı ayarı: | 0.1-35mΩ |
| Kontrol yazılımı: | var (yazılımsız basit ESD test cihazı var) |
Goldantell Anaokulu Turnike Bariyer Kapısı Geçiş Kontrol Güvenlik Kapısı
| Ürün Adı: | Anaokulu Turnike Geçiş Kontrolü |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Güvenlik Termal Tarayıcı Sayaç Sistemi ile Elektronik Salıncak Bariyer Erişim Kontrolü Turnikeler
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |

