Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Turnike Giriş Sistemleri Erişim Kontrolü Turnikeler Esd Shoe Checker ile Flap Gate
| Sol ayakkabı ayarı: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| Bilek kayışı ayarı: | 0.1-35mΩ |
| Kontrol yazılımı: | var (yazılımsız basit ESD test cihazı var) |
Goldantell Anaokulu Turnike Bariyer Kapısı Geçiş Kontrol Güvenlik Kapısı
| Ürün Adı: | Anaokulu Turnike Geçiş Kontrolü |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
600mm - 900mm Parmak İzi Turnike Flap Bariyer Turnike Satılık Giriş Erişimi
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
RFID Kart QR Kod Parmak İzi ile Spor Sergisi Spor Salonu Otomatik Giriş Turnikeleri
| geçiş genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün Adı: | Spor Salonu Giriş Turnikesi |
304 SUS RFID Kart QR Kodu Yüz Döner Turnike 90/120 Derece Tam Yükseklik Dış Mekan
| Ürün Boyutu: | 2400*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Tam Yükseklikte Geçiş Kontrolü Yüksek Güvenlikli Turnike Çift Yönlü Otomatik
| Ürün boyutu: | 2400*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Yüksek Güvenlikli Turnike |
RFID Kart QR Kodlu Yüksek Güvenlikli Tam Boy Turnike Kapıları
| Ürün boyutu: | 1500*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik veya 316 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Yüksek Güvenlikli Turnike |
100V 240V Yaya Yüksek Güvenlikli Döner Kapı Erişim Sistemi Kapı Tam Yükseklik
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
Çift Kanatlı Otomatik Döner Kapı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün Adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
RFID Okuyucu Flap Bariyer Kapısı Parmak İzi Erişim Kontrolü Dönen Güvenlik Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |

