Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Güvenli erişim kontrolü için iki yönlü flap turnstile kapı 3 kanal
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Dikey Güvenlik Otomatik olarak devre dışı bırakır Kontrolör RFID Kartı Açık Kargo Paslanmaz Çelik Özel Kapı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Otomatik Yeniden Konumlandırma Güvenliği Rfid Swing Turnike Esnek IR Dedektörü DC 24V Fırça Motoru
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Rfid Kapı Giriş Sistemi ile Yarım Yükseklik Prestij Güvenlik Flap Kapısı Çift Yönlü Akıllı Flap Turnike
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
VIP ve Engelli Otomatik Yaya Salıncak Kapı Geçiş Kontrol Akıllı Alarm Cihazı
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Tam Otomatik RFID Döner
| Ürün Adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Otomatik RFID Okuyuculu Havaalanı / Metro / Yüzme Salonu Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Güvenlik DC Fırçasız motor biyometrik kapı erişim parmak izi turnikeler mekanizması kapısı
| Garanti: | 1 yıl ücretsiz garanti hizmeti |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Ürün adı: | Spor salonu için otomatik yarım turnike erişim kontrolü |
Yüksek Hızlı Cam Şeritli Kanatlı Turnike Bariyer Kapısı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200/1400*300*1005mm |
| Net ağırlığı: | 80KGS/adet |
Yarı otomatik Paslanmaz Çelik Yarım Boy Turnikeler, belden yüksek turnikeler
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | Standart 304 Paslanmaz Çelik |

