Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Güvenlik Güvenlik Yüz Terminali Tanıma Barkod Bilet Bariyeri Flap Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
RFID Yüz Tanıma Erişim Kontrolü ile Bi Yönlü Tripod Turnike Kapısı IP54
| Güç Kaynağı: | AC110~240V |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 30 ~ 40 kişi/dakika |
| Uygulama: | Kapalı veya dış mekan |
Su geçirmez konut salıncak kapısı spor salonu için elektronik RFID bariyer kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
QR Kod RFID Okuyucu Erişim Kontrolü Döner Kapı Yürüyüş Kontrolü Ofis Okulu Spor Salonu
| Ürün Boyutu: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
İç ve dış RFID Kartı Biyometrik Yüz Tanıma Üç Şerit Tam Yükseklik Döner
| Ürün Boyutu: | uzunluk 3600*genişlik 1500*yükseklik 2300mm veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü: | Üç şerit tam yükseklik turnesi |
Paslanmaz Çelik Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı, Çift Yönlü Çoklu Erişim Kontrollü Turnikeler
| Ürün adı: | 304 SUS üç ayaklı turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
Parmak İzi Tripod RFID Turnike Kapısı Geçiş Kontrol Turnike Sistemi
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Erişim Kontrolü tripod erişim sistemi, turnike girişi Parmak İzi Barkod Okuyucu ile
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Jetonlu veya Jetonlu Yarım Boy Turnike Genel Alan Giriş Çıkış Kapıları
| Kalem: | GAT-310 |
|---|---|
| sürüm: | yarı otomatik / tam otomatik |
| Brüt ağırlık: | 75kg |
Okul supermaket istasyonu için akış kontrolü döner kol Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Okul supermaket istasyonu için akış kontrolü döner kol tripod turnike güvenlik kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |

