Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Oteller için RFID QR Barkod Swing Kapısı Turnike Yüz Tanıma
| Ürün adı: | hızlı kapı |
|---|---|
| İçin uygun: | kapalı & açık |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Güvenlik Termal Tarayıcı Sayaç Sistemi ile Elektronik Salıncak Bariyer Erişim Kontrolü Turnikeler
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |
Güvenlik Hız Turnike Kapısı Yüz Tanıma / RFID güvenlik Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Akıllı Giriş RFID Kart Flap Turnike Kapısı Tam Otomatik Yaya Erişim Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Genişliği 900mm Yürüyüşçü Turnstile Kapısı Paslanmaz Çelik 304/316 Çift Kanat
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Tip: | Yarı otomatik/Tam Otomatik/manuel |
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
Yüksek End Çift Kanal Erişim Kontrolü Döner Kapı Tam Yükseklik Döner Kapı Dışarıya
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Swing Speedgate Turntile Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Fabrika Doğrudan Fiyat Tripod Turnike Kapısı OEM/ODM Hizmeti
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
Yüksek Kalite ile Kapalı Paslanmaz Çelik Gövde Güvenlik Tripod Turnike
| Ürün adı: | Tripod Turnike kapısı |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Yüksek Güvenlikli Fırçasız Hızlı Kapı Turnike
| Ürün adı: | Salıncak Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg |

