Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik Cam Döner Tam Yüksek Döner Çift Kanallar Spor Salonu Kapısı Kilitleme Sistemi Güvenlik Derecesi
| Ürün Boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Avrupa Standartları Biyometrik Erişim Kontrolü Wiegand Yüz Tanıma ile Döner Kapı
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
304 SS Güvenli ve Erişim Kontrolü İçin Hızlı Kapı Dönüştürücü Dakikada 35-40 Kişi Reklam Kapısı ile
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift |
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
304 Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kapısı Hidrolik Amortisörler Akıllı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
IP54 Parmak İzi Tripod Turnike
| Ürün adı: | Parmak izi tripod turniketi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
2D barkod bilet sistemi kapısı, rfid kartları tokatlamak turnike, deniz parkı için salıncak erişim kontrol turnike
| Tip: | Turnike barkod okuyucusu |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Boyut: | 1400 * 200 * 1000mm |
Bel yüksekliği otomatik İstasyon Salıncak Kapısı Turnike, Salıncak Kapısı Turnike
| Ürün adı: | İstasyon Havaalanları Hoverport için bel yüksekliği otomatik salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
DC Fırçasız Motor Yaya güvenlik kapıları / tren istasyonu turnike Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Prestige QR / Barkod Tarayıcı Turnike
| Ürün adı: | QR / Barkodlu Erişim Kontrol Kapısı |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*980mm |
Hızlı geçiş Tripod Turnike Kapısı, çift yönlü Turnike Güvenlik Ürünleri uzun menzilli kontrol
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |

