Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Lüks Elektronik Tripod Turnike, Yüksek Sınıf Bina için Özel Boyutlu Turnike Güvenlik Sistemleri
| Ürün adı: | Lüks Elektronik Tripod Turnike |
|---|---|
| materail: | 304 Paslanmaz Çelik |
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
Mahalleler, Fitness Erişim Kontrol Turnikeleri RFID Kart Parmak İzi Yüz Toplama
| Ürün adı: | erişim kontrolü turnike |
|---|---|
| tip: | Tam otomatik |
| Brüt ağırlık: | 70kg / adet |
Döner kol Tripod yaya RFID Turnike Kapısı, acele alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 300 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Otomatik Tripod Yarım Boy Turnike Kapısı, giriş metro turnike yaya kontrolü
| Ürün adı: | Qr barkod ve parmak izi tarayıcı ve RFID okuyucu ile Esd tripod turnike bariyeri |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Yüzme Havuzu Girişi için Yarım Boy Jetonlu veya Jetonlu turnike giriş kapıları
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1100mm (Y) |
Yarım Yükseklik Taşınabilir Güvenlik Turnike Kapı Kilidi 304 SS, Rfid Para Alıcılı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Havaalanı için SS316 RS485 Biyometrik Yaya Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Çocuklar Anaokulu İçin Düşük Gürültülü Çocuk Karikatür Salıncak Bariyer Kapısı Turnike
| Ürün Adı: | Karikatür salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüz Tanıma Termal Kameralı 304 SS Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | hız kapısı |
|---|---|
| İçin uygun: | Kapalı ve açık |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Okul Anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı çift yönlü turnike RFID Kartı
| Öğe adı: | Panda çift yönlü turnike |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |

