Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
İki kapılı erişim Cezaevi Tam Boy turnike güvenlik kapıları RFID kart ve Parmak İzi Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Tip: | İki Kapılı Erişim Tam Boy Turnike |
| Net ağırlığı: | 200kg |
404 Not Found
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
Hapishane İçin Güvenlik Tam Boy Turnike Kapısı Çift Şeritli Çift Yönlü
| Ürün Boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Giriş Kapısı Geçiş Kontrol Turnikeler Otomatik Parmak İzi RFID Kod Okuyucu Flap Tipi
| Sol ayakkabı ayarı: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| Bilek kayışı ayarı: | 0.1-35mΩ |
| Kontrol yazılımı: | var (yazılımsız basit ESD test cihazı var) |
Sıcaklık İzleme Erişim Kontrol Sistemi ile Çift DC Fırçasız Motor Flap Turnike Kapısı
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Manzara İçin Çarpışma Önleyici Güvenlik Turnike Kapısı Yüz Tanıma
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Yüz Tanıma / RFID Erişim Kontrolü ile Hızlı Hızlı Güvenlik Flap Turnike Kapısı
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
ESD QR Kod Tarayıcı Okuyucu ile Güvenlik Metal Turnike Açık Giriş Erişim Kontrolü
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Su geçirmez OLED Ekran Linux Turnike Güvenlik Sistemleri RFID Kart QR Kodu Bulut Erişimi
| Güç Kaynağı: | DC12V |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/ Bina/Fabrika erişim kontrolü, Okul |
| İşlev: | QR kod modülü |
Tek Damla Çubuklu Yüksek Güvenlikli RFID Erişim Kontrol Turnikesi Spor Salonu Hız Kapısı Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |

