Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
DC12V / DC24V Tek / Çift Motorlu Paslanmaz Çelik 304/316 Metro Turnikesi
| Humidity: | 5%~95% |
|---|---|
| Type: | Single Or Double-motor |
| Product Name: | Subway Turnstile |
Akıllı Yürüyüşçü Güvenlik Döner Su geçirmez Yüz Erişim Kontrol Döner
| geçiş genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün Adı: | Yüz Tanımalı Turnike Kapısı |
Termostat Sistemi Swing Turnike Kapısı Parmak İzi Geçiş Kontrol Köprüsü
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Biyometri Parmak İzi IC Kimlik Kartı Geçiş Kontrol Turnikeler 40 Kişi / Dak
| Ürün adı: | Geçiş Kontrollü Turnike / Flap Turnike |
|---|---|
| Ürün numarası: | GAT-201 |
| Brüt ağırlık: | 80KG/PC |
Çift Yönlü Yüz Erişim Kontrolü Salıncak Kapısı Eğlence Parkı Turnike
| Öğe adı: | Panda Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Başvuru Yeri: | Anaokulu, ilkokul, çocuk eğlence parkı |
Otomatik Salıncak Hızlı Hızlı Kapı Turnike Erişimi Optik Qr Kod Okuyucu Kızılötesi Sensör
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
NFC Kapısı Tam Boy Turnike Sıcaklık Tanıma Mekanizması Stadyum Validatörü için SS Çift Geçiş
| Ürün Boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Kamu İçin 304 Paslanmaz Çelik Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Yüz Tanımalı Turnike Kapısı |
|---|---|
| ürünün boyutu: | 1200 / 1400*280*1000mm |
| Başvuru: | Kapalı ve Açık |
Üst Düzey İnşaat Flap Turnike Kapısı Fırça Motoru Güvenlik Alarmı Kapı Girişi
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Tam Otomatik Flap Bariyer Kapısı Çift Yönlü Akrilik Kol Geçiş Kontrol Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |

