Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
ESD Güvenlik Turnike Kapısı RS485 Haberleşme Arayüz Sistemi
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Ağır Hizmet Giriş Turnikesi Güvenlik Kapıları Paslanmaz Çelik Çift Yönlü Sağlam Bariyer
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Servo Motor Flap Turnstile Güvenlik Yüz Tanıma Terminalı Metroda Barkod Bilet
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
600mm Geçit Genişi Tam Yükseklik Döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Paslanmaz Çelik 304 IP54 Korumalı ve 0.4s Bariyer Açma/Kapama Süreli Otomatik Yarım Boy Turnike Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Dikey Güvenlik Otomatik olarak devre dışı bırakır Kontrolör RFID Kartı Açık Kargo Paslanmaz Çelik Özel Kapı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Kamu Binaları Lobisi Premium Kalite Tüplü tip engelli turnikeleri fiyatı
| Ürün adı: | Renkli çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| Malzeme: | Renkli çelik |
OEM Logo Kayar Turnike / QR kodu Turnike Kapısı / Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı / Kamu Lobisi İçin
| ürün boyutu: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Çin yüksek hızlı şerit kapısı rfid salıncak bariyeri yaya giriş erişimi için Yarım Yükseklik Turnikeleri
| Geçiş hızı: | 50 kişi/dak. (IC Kartı) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |

