Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Dış 60cm Flap Barrier Turnstile Parmak izi 2 Yol Erişim Kontrolü Giriş Çözümü
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Depo Swing Barrier Kapısı 600mm Genişlik Flap Erişim Kontrolü Hız Kapısı Döner
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
IR Sensor Flap Barrier Turnstile Havaalanı için Yüksek Güvenlik Tam Otomatik Servo Motor
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
1400x120x1000mm Boyutlu Güvenlik Döner Kapısı 55-130CM Şerit Genişi ve AC 110 ~ 240V Güç Tedarikçisi
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, Yüz Tanıma, ESD Sistemi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Dokunulmaz Handikap Turnike Silindir Otomatik Bariyer Kapısı 24V Fırça DC Motor
| Ürün adı: | Otomatik Swing Barrier |
|---|---|
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm, yükseklik 1000 m |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Filipinler Stadyumu Tam Boy Turnike / açık havada biyometrik erişim kontrol bariyeri kapısı
| Ürün Boyutu: | 520(U)* 175(G)* 215,5(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Yüz Tanıma Sistemli Sürgülü Kapı Flap Bariyer Turnike Geri Çekilebilir Kanatlar
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Stadyum Biyometrik 650mm Genişlik 1200w Tam Boy Turnike
| Ürün Boyutu: | 2400 (U) * 1250 (G) * 2250 |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Garanti: | 1 yıl |
QR Barkod RFID Okuyucu Tripod Turnike Kapısı Android Tablet
| Kol uzunluğu: | 510mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 65Kg |
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
RS485 600mm Geçiş Bileti Okuyucu Tripod Turnike Kapısı
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |

