Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Su geçirmez İç ve Dış Yürüyüşçü Biometrik Erişim Kontrolü Döner Kapı Swing Barrier Yüz Tanıma Döner
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Tip: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
Vip Müşteriler, Yüz veya Bilet Tanıma için Giriş Yüksek Hızlı Kapı Turnike Bariyeri
| ürün boyutu: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| kanat malzemesi: | Akrilik |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Termal Tarayıcı Yüz Tanıma Flap Bariyer Turnike
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 60 cm veya ( 90 cm kişiye özel) |
Anti Delme 0.6s Temperli Cam Tam Boy Turnike
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Temassız Hız Kapısı Turnike Anti Kuyruk Salıncak Süpermarket Giriş Turnike
| Yön: | Tek veya Çift yönlü |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüksek Güvenlikli Optik Turnikeler Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Swing Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
SS304 Güvenlik Erişim Kontrolü Yönetimi Flap Barrier Gate Turnstile Güvenlik Kapısı Tren için
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
OEM Logo Kaydırıcı Döner / QR Kodu Nfc Spor Salonu Kapısı / Kamu Lobisi için Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Çalışma yönü: | 1 yönlü |
NFC Kartları Hız Kapısı Turnike Çift Yönlü Optik Turnike Flap Kapısı
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| İletişim: | RS485 TCP/IP |

