Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Dikey Güvenlik Döner Kapı RFID Kartı Açık Kargo Paslanmaz Çelik Özel Kapı
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Elektrikli Flap Bariyer Kapısı Mekanizması RFID Paslanmaz Çelik Geçiş Kontrol Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Banka için 50000 Yüz Kapasiteli Tam Yüksek Turnike Kapısı Erişim Kontrolü Tanıma
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Erişim Kontrolü Tam Yükseklik Dönerci Akıllı Sayım Paslanmaz Çelik Otobüs İstasyonu İçin
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Özel Renkli Beyaz Erişim Kontrolü Turnikeler Hızlı Geçiş Swing Bariyer Hız Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Spor Fabrikası Banka Ofis Binası İçin Özelleştirilmiş Tripod Turnike Kapısı OEM
| ODM/OEM: | Kabul edilmiş |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Düşük Maliyetli Elektronik Tam Boy Turnikeler, Özel Boyutlu Turnike Güvenlik Sistemleri
| Boyut: | 1630 (l) * 1500 (w) * 2300 (h) mm (özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | sandık paketi, 7cbm |
Ücretli Tuvaletler Madeni Para İle Çalışan Turnikeler
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma hareketi: | İç/dış mekan -10°C~70°C |
Spor Salonu Sinema Okulu için OEM ODM Güvenlik Turnike Kapısı Hız Salıncak Turnike Kapısını Özelleştirin
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |

