Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Spor Salonu İçin 900mm Optik Termal Salıncak Turnike Kapısı
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
| Tip: | Tam otomatik |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Garanti: | Bir yıl |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Lobi için 100mm Geniş İnce Salıncak Turnike Bariyeri Hızlı Geçiş Otomatik RFID Okuyucu
| Dolap Boyutu: | 1400mm (U) * 100mm (G) * 980mm (Y) |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100~240 V(AC) |
| Geçit genişliği: | 750mm |
Taşınabilir Tripod Turnike Kapısı Parmak İzi RS485 Paslanmaz Çelik Bariyer Kapısı
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Yüz Tanıma Swing Turnstile Kapı
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Ayak Standı 1.5 metre Salıncak Bariyer Kapısı RS485 304 Paslanmaz Çelik Turnikeler
| ürün boyutu: | 280*330*1500mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Modern Kızılötesi Kamera Geçidi ile Yüzme Havuzu Flap Hız Turnike Kapısı
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
Elektrikli Flap Bariyer Turnike Hızı ESD Yüz Tarama Ekranı Kontrol Yazılımı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Yarım Yüksek ESD Turnike Kapı Sistemi Yarı Otomatik SUS304 Su Geçirmez
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Barkod Tarayıcı ile Erişim Kontrolü Yüz Tanıma Turnike Suya Dayanıklı Dış Mekan
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

