Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Fitness için Lüks Şekil Hız Kapısı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | Balon+sandık |
LCD Ekranlı ESD Bilek Kayışı / Ayakkabı Test Cihazı, Otomatik Turnike, Kart Okuyucu
| Pedal boyutu: | (G)400mmx(U)420mmx(Y)20mm |
|---|---|
| Doğru ayakkabı ayarı: | 750kΩ-35MΩ |
| Enstrüman Boyutları: | (G)166mmx(U)96mmx(Y)40mm |
Erişim Kontrolü RS485 SS304 0.6s Swing Turnike Bariyeri
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Güvenlik İçin Tam Otomatik RFID Turnike 90CM Geniş Geçiş
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | < 40 kişi/dakika |
| Erişim Genişliği: | 60,90cm veya daha uzun, özel yapım olabilir |
SUS304 Yaya Erişimi Kontrol Turnike Kapısı
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Metro İstasyonu Alışveriş Merkezi için Hızlı Hızlı Salıncak Bariyer Turnike 45persons / Min
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Elektrikli Salıncak Kapı Turnikesi Giriş Kontrol Sistemi Yaya Güvenlik Turnikeleri
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Mekanizma DC Fırçasız Motor Hızlı Turnike Kapısı Otomatik 1.8metre Yükseklik Cam Bariyer
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Dış Mekan Erişim Kontrol Turnikeleri LED Işıklı Paslanmaya Karşı Paslanmaz Çelik
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Parmak izi Tam otomatik salıncak döner bariyer Havaalanları için kalabalık giriş
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |

