Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Fabrika Doğrudan Fiyat Tripod Turnike Kapısı OEM/ODM Hizmeti
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
Yüz Tanıma SUS 304 Kayar Stilli Suya Dayanıklı Turnike Kapısı
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Anti Jump Yüz Tanıma Turnike Spor Salonu Yüksek Hızlı Cam Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Akıllı RFID Kart Flap Turnike Kapısı Yüksek Hızlı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Spor salonu QR ve barkod okuyucuyla kontrol turnuvası Swing Giriş Turnuvası Stadyum Erişim Kontrolü için
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232 |
IC, Kimlik Kartı, Barkod, Bimetrik, Yüz Tanıma Erişimi Ofis Binası İçin Lüks Salıncak Kapısı
| Kalem: | Lüks Stil Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı ve Açık |
| Normal çalışma ömrü: | 5 milyon |
Entegre Tripod Turnike Kapısı DC Fırçasız Kart Swipe Giriş Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
Dar Lobi Çift Motorlu Hız Kapısı Turnike Salıncak Bariyer Dijital Geçiş Kontrol Sistemi
| geçiş hızı: | 40 kişi/dak (normalde açık) |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
Ofis Geçiş Kontrol Turnikeleri 60cm Geçiş Genişliği Flap Bariyer Turnikeleri
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Anti Tailing parmak izi tam yüksekliği döner güvenlik döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |

