Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 418 Ürünler.
Anti Tailing parmak izi tam yüksekliği döner güvenlik döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Dışarıdaki RFID Kart Okuyucu Swing Barrier Gate Turnstile Güvenlik
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Uygulama Kodu Tarayıcı Kontrollü Metro Turnike Döner Damla Tip Üç Kollu Bariyer Kapısı
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
qr kodlu kapı erişim kontrolü spor turnike sıcaklığı spor salonu girişi için rfid çoklu yüz tanıma
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Kalın 1.5mm TCP/IP akıllı erişim elektrik esd giriş nfc güvenlik sistemi ile tek bel yükseklik turnike
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
RS485 Kart Çevirmeli 600mm Genişlik Barkod Tarayıcı Turnike
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
| Garanti: | 1 yıl |
Bel Yüksekliği Güvenliği Yaya Turnikeleri 900mm Geçiş Erişim Kontrol Kapısı
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Yüksek End Çift Kanal Erişim Kontrolü Döner Kapı Tam Yükseklik Döner Kapı Dışarıya
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |

