Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
0.5s Açık Zaman Hız Kapısı Turnike Yarım Boy Turnikeler Rfid Erişim Kontrolü
| Kullanım Kapsamı: | Yerleşim Alanı Girişi, Park, Lunapark, Okul, Oyun Merkezi |
|---|---|
| Boyut: | 1400 x 330 x 1000 mm (Y) |
| Kayar Kolların Yüksekliği: | 1m, 1,2m veya özel yapım 1,4 metre |
Endonezya Hapishanesi yüksek tam boy turnike bariyeri bir parça giriş
| Ürün Boyutu: | 1630(U)*1500(G)*2300(Y) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
Geçiş optik Flap Bariyer Kapısı, çift yönlü Otobüs yarım boy turnike sesi Alarm
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
|---|---|
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Ürün adı: | çift yönlü flap turnike |
IP65 Tam Vücut Salıncak Kapısı Turnike Emv Dış Mekan / İç Mekan İçin Temassız Kart Okuyucu
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Kuyruksuz Yaya temassız havaalanı turnike / Metro için NFC Akıllı Hız Kapısı Sistemi Çözümü
| Boyut: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Ana malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama: | Carport, otel, evin girişi / çıkışı |
Lüks Kaplama Salıncak Bariyer Turnike Kapısı, Yüz Rec Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Güvenlik Kontrolü Paslanmaz Çelik RFID Kart Salıncak Turnike, Rfid Elektrikli Salıncak Kapısı
| Ürün adı: | RFID Kart Swing Turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Net ağırlık: | 150kg/çift |
Çift Yönlü Parmak İzi Turnike Güvenlik Kapıları Suya Dayanıklı IP54
| Ürün adı: | 304 SUS flap turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Ürünün boyutu: | 600 mm (U) * 300 mm (G) * 990 mm (Y) |
Ortak Alan Hızlı Geçiş İçin Eşsiz Yüksek Standart Salıncak Kapısı 40 Kişi Bir Dakika
| Ürün Adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
RFID Çelik Tripod Turnike Kapısı
| Konut malzemesi: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçit genişliği: | Geçiş genişliği: ≤600 mm |
| Tip: | üç kollu tripod turnikesi |

