Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Giriş Kapısı Geçiş Kontrol Turnikeler Otomatik Parmak İzi RFID Kod Okuyucu Flap Tipi
| Sol ayakkabı ayarı: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| Bilek kayışı ayarı: | 0.1-35mΩ |
| Kontrol yazılımı: | var (yazılımsız basit ESD test cihazı var) |
SS304 Anti Tailing Yüz Tanıma Tam Boy Turnike Erişim Kontrol Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Güvenli erişim için özelleştirilebilir pürüzsüz yaya hız kapısı virajı 600-900mm
| Türü: | Yarı otomatik/Tam Otomatik/manuel |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
| Boyut: | 1200*280*1000mm Veya Özelleştirilmiş |
Hızlı Giriş Tek Şeritli ESD Kapısı İnternet Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
|---|---|
| İzlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Tek Kutuplu Döner Bariyer Kapısı Mekanik Yayalar Yüz Okuyucu Güvenlik Turnike Kapısı
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
DC Fırçasız Motorlu Otomatik Turnike Kapısı RFID Erişim Kontrolü Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi/dak (normalde açık) |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
Dış Mekan Giriş QR Kod Turnike Parmak İzi Yüz Tanıma Turnike
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Su Parkı Güvenliği Yaya Turnike Kapısı Takip Karşıtı Yüz Tanıma Kontrollü
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Yüksek Performanslı Yüz Termal Turnikeler Tam Boy 1600mm Motorlu Otomatik Sistem
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1500*G200*Y1000mm |
RFID / IC / Barkod Kart Okuyuculu 110cm Özelleştirilmiş Metro Turnikesi
| Remote control: | Optional |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Face Recognition: | Optional |

