Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Parmak İzli Rfid Okuyucu Sürgülü Hız Kapısı Turnike
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli, yüksek hızlı kapı |
|---|---|
| Açık Stil: | Sürgülü cam engel |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Havaalanı için SS316 RS485 Biyometrik Yaya Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Sıcaklık İzleme Erişim Kontrol Sistemi ile Çift DC Fırçasız Motor Flap Turnike Kapısı
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Otomatik Vücut Algılama Turnike Flap Bariyer 304 SS Yüz Tanıma RFID Okuyucu
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
60cm Otomatik Çin Fabrikası QR Kodu Parmak İzi Yüz Tanıma Giriş Turnike Kapıları
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
ESD QR Kod Tarayıcı Okuyucu ile Güvenlik Metal Turnike Açık Giriş Erişim Kontrolü
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
1400x300x1000mm Kabinesi ve DC12V Güç kaynağı ile Yüksek Güvenlik Optik Döner Hız Kapısı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
DC12v Turnike Erişim Kontrol Sistemi Üç Durum Göstergeli Bilek Kayışı Test Cihazı
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Anti Pinch ESD Turnike Kapı Sistemi Çift Kanallı Paslanmaz Çelik ESD Bileklik Testi
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
304 Paslanmaz Çelik Tam Yükseklik Döner Kapı Barkod Tarayıcısı ile Tek Geçit
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |

