Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Okullar için yüz tanıma ile iki yönlü 2 şeritli döner
| Boyut: | 1200 (l)*280 (w)*900 (h) mm |
|---|---|
| Türü: | Manuel veya yarı otomatik / tam otomatik |
| Uyumlu: | Yüz / RFID / parmak izi / para / QR barkod |
Metro İstasyonu için IC / Kimlik kartı okuyuculu üç kollu Tripod Bariyer Kapısı RFID Turnike
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Uygulama: | toplu tuvalet, park, ofis binası, kulüp vb. |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Akıllı Bel Yüksekliği ESD Turnike Rekabetçi Fiyat Otomatik Bariyer Kapısı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 veya 316 |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |
| Ürün adı: | Kapı Erişim Kontrol Bariyer Sistemi |
Havaalanı Metro Akıllı Cam Giriş Turnikeleri Güzel Şekil Tasarımı
| ürün boyutu: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1510*410*1080mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
RFID Biyometrik Barkod Hız Kapısı Turnike Qr Kodlu Geçiş Kontrol Sistemleri
| ürün boyutu: | 1500x120x1000H mm, (veya boyutu özelleştirin) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Geçit genişliği: | Seçenek için 600 ~ 900mm |
QR Kodu / RFID Erişim Denetleyicisi ile Yüksek Hızlı Kayar Turnike Kapısı Yarım Yükseklik
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Spor Mekanı için RFID Kart Otomatik Giriş Elektrikli Turnike Tren Turnike Bariyer Kapısı
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Flap / Salıncak Hızlı Turnike Kapısı Kamu Ofisi İçin QR Kod Turnikesi
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Tek Çekirdekli Speedgate Tek Giriş / Çıkış
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

