Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 418 Ürünler.
LCD Ekran QR Kod Okuyucu NFC Okuyucu ile Güvenlik Flap Turnike Kapısı Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Android ESD Turnike Kapı Sistemi 8 İnç Dokunmatik Ekran Tablet Combo Bilek / Ayak Pedalı
| Ürün Adı: | Combo Esd Turnike Kapı Sistemi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
304 Paslanmaz Çelik Cam Döner Tam Yüksek Döner Çift Kanallar Spor Salonu Kapısı Kilitleme Sistemi Güvenlik Derecesi
| Ürün Boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Bina Fabrika Girişi Otomatik Hız Kapısı Turnike 240 Volt Altında
| ürün boyutu: | 1400 x 65 G x 1000 mm |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 80kg |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik (özel) |
Turistik Alan, Müze, Sinema Girişi İçin Yaya RS485 Güvenlik Barkod / Qr Kod Tarayıcı Turnike
| Ürün adı: | Qr Kod Tarayıcı Turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Çalışma Gerilimi: | AC220 / 110 ±10%V 50±10%HZ |
Çift Çekirdekli Parmak İzi Biyometrik Turnike Kapısı, Yazılımlı Hızlı Geçiş Flap Bariyer Turnike
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
|---|---|
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Ürün adı: | çift yönlü flap turnike |
Yarım Yükseklik Taşınabilir Güvenlik Turnike Kapı Kilidi 304 SS, Rfid Para Alıcılı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Laboratuvar / Fabrika Esd Turnike 8 İnç LCD Monitör Dahili Bilgisayar
| Ürün adı: | Esd Tester Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
Erişim Kontrolü SUS304 IP54 ESD Test Cihazı Kapısı Esd Turnike Sistemi
| Ürün adı: | Esd Turnike Kapı Sistemi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Çıkış RFID Kartı / Parmak İzi / ESD Test Cihazı Flap Bariyer Turnike Otomatik Kontrol Sistemi Girin
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |

