Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Ofis Binası QR Kod Turnike NFC Kart Okuyucu Salıncak Turnike Kapısı
| Boyut: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
QR Kod Okuyucu RS485 TCP/IP bağlantısı ile Dış Su geçirmez Swing Barrier Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Dikey Güvenlik Döner Kapı RFID Kartı Açık Kargo Paslanmaz Çelik Özel Kapı
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Ofis Swing Turnstile Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi Swing Barrier Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Spor Salonu İçin 900mm Optik Termal Salıncak Turnike Kapısı
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
| Tip: | Tam otomatik |
Esd Kart Okuyucu RS485 SUS304 90cm Kol Salıncak Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Yüz tanıma ile Swing Barrier Gate RFID 20K Veritabanı DC12V 5W
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |
Hızlı Geçiş Bariyer Kapısı Hareket İmalat Mağazası Salıncak Bariyer Destek 600mm Genişlik Kapı Kanadı Erişim Kontrol Turnikesi
| Erişim Kontrol Türü: | Rfid kartı |
|---|---|
| Aç/Kapatma Saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | TCP/IP |
Metro için Güvenlik Dedektörü Metal Swing Turnike Kapısı Otomatik Erişim Sistemi
| Metal algılama kapısının şekil boyutu: | 2220 H × 820 W × 550 (Derin) (mm) |
|---|---|
| Geçme oranı: | 60'dan fazla kişi/her dakika |
| Uygulama: | İç veya dış mekan (su geçirmez ürün) |
Paslanmaz Çelik Güvenlik Turnike Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |

