Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
SS304 Anti Tailing Yüz Tanıma Tam Boy Turnike Erişim Kontrol Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Yüz Tanıma Erişimli 304 Paslanmaz Çelik Salıncak Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Türü: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
Su geçirmez İç ve Dış Yürüyüşçü Biometrik Erişim Kontrolü Döner Kapı Swing Barrier Yüz Tanıma Döner
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Tip: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
CE Onaylı Paslanmaz Çelik RFID Erişimi Salıncak Bariyer Kapısı Hızlı Hızlı Yüksek Standart
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |
Anti Kelepçe Otomatik Sensör 0.1s Swing Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Yüz Tanıma Kameralı 8 "Ekran Salıncak Bariyer Kapısı AI Temp Tarayıcı Turnike
| Ürün Boyutu: | 140(U)* 28(G)* 100(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
OEM Logo QR Code Kaydırıcı Döner Kapı Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı Halk Lobisi için
| Çalışma ortamı: | iç / dış mekan, -10-70 derece |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
Biyometrik Salıncak Bariyer Kapısı 0.6s Hız 40 Kişi/Dakika
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| şerit genişliği: | 50cm, 60cm (veya Custom70-90cm) |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Düşük Gürültülü Optik Yüz Tanıma Turnikeler Yüksek Hızlı Ezilme Karşıtı Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1400*200*1000 mm /özelleştirilmiş |
|---|---|
| Olağan iş hayatı: | > 5000000 zamanları |
| Ağırlık: | 65Kg |

