Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
QR Kodlu Anti Rust SS304 Turnike Erişim Kontrolü Otomatik Kapı Bariyeri
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Yüksek Hızlı Kaydırıcı Döner Kapı İçeri Kamera ve Android 8 inç Yüz Tanıma ile
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift |
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
RFID Salıncak Bariyer Kapısı RFID Turnike uzun menzilli uzaktan kumanda
| Ürün adı: | İstasyon Havaalanları Hoverport için RFID salıncak bariyer kapısı uzun menzilli uzak uzaktan kumanda |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Kod Okuyucu Otomatik Kayar Kapı Açıcı ile Servo Motor Salıncak Bariyer Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Güvenlik Termal Tarayıcı Sayaç Sistemi ile Elektronik Salıncak Bariyer Erişim Kontrolü Turnikeler
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |
Manzara İçin Çarpışma Önleyici Güvenlik Turnike Kapısı Yüz Tanıma
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
168mm İnce Silindirik Salıncak Bariyer Kapısı Akrilik Kol Barkod Hız Turnike Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Kutup boyutu: | çap 168mm; yükseklik 1050mm |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |
Yüz Tanıma Hız Bariyer Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm; yükseklik 1000mm |
Tek Kol Turnike ile Akıllı Yürüyüş, Banka için Tam Otomatik Turnike
| Uygulama: | kapalı & açık |
|---|---|
| tip: | Tek kollu turnike kapısı |
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 165 mm (G) * 1000 mm (Y) |
Yüz Tanımalı RS485 Havalimanı Turnikeleri Otomatik Giriş Turnikeleri
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

