Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Otomatik Geçiş Kontrol Sistemi yüz tanıma sıcaklık göstergesi turnike
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
CE Onaylı Hızlı Salıncak Bariyer Kapısı, RFID QR Kod Okuyucu ile
| Boyut: | 1200(U)*300(G)*1000(Y)MM |
|---|---|
| çalışma gücü: | AC 110V / 60HZ |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Çin yüksek hızlı şerit kapısı rfid salıncak bariyeri yaya giriş erişimi için Yarım Yükseklik Turnikeleri
| Geçiş hızı: | 50 kişi/dak. (IC Kartı) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
Standart Gümüş Salıncak Bariyer Kapısı Biletleme Sistemi 600mm Kol Uzunluğu
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı 120x30x100cm Su geçirmez Otomatik
| Boyut: | 120 * 30 * 100 cm |
|---|---|
| Tip: | Manuel/yarı otomatik/tam otomatik |
| Uyumlu: | RFID/parmak izi/madeni para/QR barkod |
Parmak İzi Yüz Okuyuculu Mekanizma Çekirdek Erişim Kontrol Turnikesi
| ürün boyutu: | 1300*200*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Temassız yüz algılama turnike / Wifi Kamera termometre göstergesi Saat Devam Erişim Kontrol Cihazı
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Hız İki Şeritli Yarım Boy Turnikeler Geri Çekilebilir Giriş Bariyer Kapısı
| Boyut: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Ana malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru: | Carport, otel, evin girişi / çıkışı |
Hafif hizmet tipi görsel tanımlama sütunlu kapı tasarımı uzaktan hızlı güvenlik Giriş tarayıcılı Yarım Boy Turnikeler
| Erişim Kontrolü: | barkod tarayıcı, yüz sıcaklığı algılama |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dak. (IC Kartı) |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |
Otobüs veya tuvalet için bilezikli tam motorlu, dayanıklı, yüksek güvenlikli NFC turnike kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |

