Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
Ofis Hızlı Erişim Kontrolü Akıllı Otel Uzaktan Kontrol Giriş Otomatik Salıncak Bariyer Baffle Kapı Döner
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, ESD Sistemi, Yüz Tanıma |
|---|---|
| Bariyer açık/kapanış saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Otomatik Swing Barrier Baffle Gate Turntile Ofis Hızlı Erişim Kontrolü Akıllı Otel Uzaktan Kumanda Giriş
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Akıllı QR Kod Okuyucu Bariyer Salıncak Kapısı Yüz Tarayıcı Yaya Kanalı Bariyeri
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Kızılötesi İndüksiyonlu Süpermarket Çift Yönlü Turnike Giriş Sistemleri
| Ürün adı: | Sesli ve ışıklı alarm istemi işlevlerine sahip süpermarket salıncaklı bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Yüksek Hızlı Yürüyüşçü Yüz Tanıma Sistemi Hızlı Döner Kapı Giriş ve Çıkış Erişimi
| OEM: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| İletişim Portu: | RS485, TCP/IP |
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm; yükseklik 1000mm |
Kızılötesi Sensör Alarm Sistemi Sıcaklık Tarama Yüz Tanıma Sıcaklık Döner Kapı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm; yükseklik 1050mm |
RFID Bel Yüksekliği Parmak İzi bariyeri dışında en iyi satış otomatik tripod turnike / çocuk turnike
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Engelliler İçin Ayarlanabilir Salıncak Kollu Güvenlikli Giriş Dikey Salıncak Bariyeri
| Ürün adı: | Dikey Salınım Bariyeri |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Net ağırlık: | 45kg |
Barkod rfid arayüzlü çift yönlü kanal elektrik güvenli kütüphane giriş turnikesi
| Kullanım Kapsamı: | Yerleşim Alanı, Park, Eğlence parkı; Okul; Oyun Merkezi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
ZK Yüz Tanıma Salıncak Bariyer Kapısı 1400mm Paslanmaz Çelik IP54
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |

