Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Cezaevi, Banka, Şantiye için 316/304 Paslanmaz Çelik Erişim Tam Boy Turnike
| Boyut: | 2060mm*W1200mm*H2300mm(özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| paket: | 4 paket, 10CBM |
Acil Girişli Paslanmaz Çelik Geçit Tam Boy Turnike
| ürün boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Yüksek Güvenlikli Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
304 Paslanmaz Çelik Esd Yaya Turnike Akıllı Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Esd Bariyer Turnike |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Dış Mekan Giriş QR Kod Turnike Parmak İzi Yüz Tanıma Turnike
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Tripod kolları alarm fonksiyonu dönüş tarzı kapı biyometrik IC kart parmak izi
| Uygulama: | Stadyum, pulic alan, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Ürün adı: | Tripod kolları turnike kapısı alarm fonksiyonu bina için biyometrik IC kart parmak izi |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Akıllı Yaya Esd Flap Turnike 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Esd Flap Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Kol uzunluğu: | 51cm |
Paslanmaz Çelik Güvenlik Turnike Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |
304 Paslanmaz Çelik Tam Yükseklik Döner Kapı Barkod Tarayıcısı ile Tek Geçit
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Entegre Tripod Turnike Kapısı DC Fırçasız Kart Swipe Giriş Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
| ODM/OEM: | Kabul edildi |

