Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Yüksek güvenlik yüz tanıma salıncak bariyer kapısı hızlı hız 304 paslanmaz çelik
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
LCD Ekranlı ESD Bilek Kayışı / Ayakkabı Test Cihazı, Otomatik Turnike, Kart Okuyucu
| Pedal boyutu: | (G)400mmx(U)420mmx(Y)20mm |
|---|---|
| Doğru ayakkabı ayarı: | 750kΩ-35MΩ |
| Enstrüman Boyutları: | (G)166mmx(U)96mmx(Y)40mm |
Benzersiz Erişim paslanmaz çelik turnikeler, yaya turnike kapısı Anti retrograd
| Ürün adı: | Tripod Turnike Erişimi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*990mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Açık Dayanıklı Hırsızlığa Dayanıklı Parmak İzi Turnike Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | Parmak izi kontrol yazılımı ve sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Paslanmaz Çelik Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı, Çift Yönlü Çoklu Erişim Kontrollü Turnikeler
| Ürün adı: | 304 SUS üç ayaklı turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
Kamu Lobisi İçin Özel Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kapısı Hız Kapısı Bariyeri
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Elektrikli Flap Bariyer Kapısı Mekanizması RFID Paslanmaz Çelik Geçiş Kontrol Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Kapalı / Açık Çift Kanatlı Yaya Turnike Kapısı 900mm Genişlik Paslanmaz Çelik Malzeme
| Lane: | Genişlik 900mm Çift Kanat Turnike |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Tip: | Yarı otomatik/Tam Otomatik/manuel |
Erişim Kontrolü Tam Yükseklik Dönerci Akıllı Sayım Paslanmaz Çelik Otobüs İstasyonu İçin
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
600mm Geçiş Genişliği ile Ofis Giriş Paslanmaz Çelik Bırakma Kol RFID Turnike
| Ürün adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Tip: | Tek kollu turnike kapısı |

