Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Mağazalar, Süpermarket için Otomatik Esnek Koşu Salıncak Turnike Dayanıklı Paslanmaz Çelik
| ürün boyutu: | çap: ana direk: Φ168mm yükseklik: 1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Sütunlar otomatik salıncak bariyer kapısı |
Dayanıklı Paslanmaz Çelik Salıncak Bariyer Kapısı RS485 Port Turnike Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 380(U)*280(G)*1000(Y) (MM) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Köprü otomatik salıncak bariyer kapısı |
NFC Okuyucu Salıncak Bariyer Turnike Banka Ofisi Metro Süpermarket Salıncak Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Paslanmaz Çelik Özelleştirilebilir Özel Logo Çift Yönlü Salıncak Bariyer Kapısı / Otomatik Turnike
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Tam Boy Kapı Qr Kod Tarayıcı Yaya Kanalı Yönetimi
| Ürün büyüklüğü: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Geçit genişliği: | 60cm (veya özel yapım) |
304 paslanmaz çelik Geri çekilebilir kanat kanadı Yaya Bariyer Kapısı / giriş kapısı
| Ürün adı: | Ofis binası için 304 paslanmaz çelik Geri çekilebilir kanat kanatlı bariyer giriş kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Çoklu Okuma Tam Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı 304 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Swing Bariyer Kapısı/Swing turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Parmak İzi Okuyucular ile Paslanmaz Çelik Otomatik Flap Bariyer Turnike Yüksek Hızlı Rfid
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Tip: | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
Havaalanı Metrosu için Engelli Salıncak Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Statik Elektrik İçin Giriş Otomatik Bariyer Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri
| Ev materyalleri: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | ≤ 600 mm |
| Çıkış sinyali: | standart Röle sinyali |

