Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Hapishane için Tek Girişli Döner Tam Yüksek Turnike Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün Boyutu: | 1500(U)*1500(G)*2250(Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Tek Giriş |
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
Anti Pinch ESD Turnike Kapı Sistemi Çift Kanallı Paslanmaz Çelik ESD Bileklik Testi
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Restoran Salonu İçin Yüksek Hızlı Edestrian Bariyer Kapısı Paslanmaz Çelik Erişim Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
304 Paslanmaz Çelik Flap Dönüştürücü fırçalı motorlu ve LED Işık Rengi Katılım Kaydı için İsteğe bağlı
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Şık Tasarım Paslanmaz Çelik Flap Bariyer Turnike Geçiş Hızı 40 Kişi / Dak
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Güvenlik Kontrolü Paslanmaz Çelik RFID Kart Salıncak Turnike, Rfid Elektrikli Salıncak Kapısı
| Ürün adı: | RFID Kart Swing Turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Net ağırlık: | 150kg/çift |
Kart / Bilek Bantları Okuyucu Elektronik Turnike Kapısı 304 Paslanmaz Çelik Özel
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1510*380*1080mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Paslanmaz Çelik Elektrik kapısı turnike girişi Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0,6 saniye |
Paslanmaz Çelik Yüksek Hızlı Kapı Geçiş Kontrol Turnikeleri tek veya çift yönlü
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200(U) * 280(G) * 980(Y)mm |
| Malzeme: | Standart 304 Paslanmaz Çelik |
Temassız Salıncak Bariyer Kapısı Paslanmaz Çelik Dakikada 35 Kişi Koşu Hızı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |

